O naszej firmie

Firma Auto Serwis AMP Andrzej Pawłowski powstała w 2007r. 
Realizujemy naprawy pojazdów osobowych i dostawczych wszystkich marek, dbając o profesjonalne wykonanie powierzonych nam prac.
Nasza firma współpracuje z lokalnymi firmami oraz klientami indywidualnymi. Wykonujemy usługi  standardowe z zakładki zakres usług oraz specjalistyczne na indywidualne zamówienia. Klienci znajdą u nas fachowość i solidność. Firma stale inwestuje w nowe technologie i wyposażenie serwisu co znacznie poprawia jakość wykonywanych usług.

Zasady udzielanej gwarancji:

Firma Auto Serwis AMP Andrzej Pawłowski do napraw pojazdów preferuje montowanie własnych części, które są sprawdzonej jakości renomowanych marek. Cena jaką Państwo płacą za  wykonaną pracę  oraz części  upoważnia do gwarancji na okres 12 miesięcy od daty odbioru. Można upomnieć się o dłuższą gwarancję - wtedy cena usługi zostanie podwyższona adekwatnie do czasu gwarancji i zostanie dodany zapis w fakturze VAT lub na paragonie o czasie gwarancji. Brak takiego zapisu oznacza gwarancję 12 miesięcy. Uprawnienia z tytułu gwarancji można realizować tylko pod adresem działalności firmy a ich ewentualne łączne koszty nie mogą przekroczyć wartości wykonanej wcześniej usługi. 

Gwarancja zostaje odrzucona jeśli była ingerencja przez inne osoby lub podzespoły lub części noszą ślady demontażu.

Firma nie świadczy usług w terenie 


Mamy konkurencyjne ceny części, chemii i akcesoriów.

Na zakupione u nas części udzielamy rabat 10% na montaż.

Przy zakupie opon  wyważanie i montaż gratis.